'The Patient Professor' Skype ile İngilizce dersleri

LinkedIn sayfası Facebook sayfası

George - Online İngilizce hocası
George Meikle
'The Patient Professor'
Tel: (00357) 99 512 135
Whatsapp & Viber mevcut
İletişim Formu
  • Kıbrıs'ta yaşayan online İngilizce öğretmeni
  • Kıbrıs, Limasol'da birebir dersler verilir
  • Telefon üzerinden dersler verilir
  • Yerli İngiliz İngilizcesi

KÜLTÜRLÜ - ANLAYIŞLI - PROFESYÖNEL

'The Patient Professor'


İster Kıbrıs'ta başbaşa ister Skype üzerinden İngilizce dersleri

George sabırlı, gezmiş ve yerli İngiliz İngilizcesi konuşan Kıbrıs'ta yaşayan, birebir İngilizce dil dersleri ya da başka bir şehirde veya ülkede yaşıyorsanız Skype/telefon üzerinden İngilizce dersleri veren bir öğretmendir.

İster sosyal alanda veya iş dünyasında, ister okul/üniversite'de ya da bir toplantı, görüşme ya da sınav için İngilizce'nizi geliştirmek isteyin, George başarınız için size çok faydalı olacak İngilizce dersleri verebilir. George, genç-yaşlı her yaş ve seviyeye uygun dersler verebilir.

Online İngilizce dersleri
Öğrenciler diyor ki

"Okulda öğrendiğim teori İngilizce pratik olmadan pek işe yaramıyordu ve unutulmaya mahkumdu. George ile Skype üzerinden İngilizce pratik yaparak hem İngilizce dil seviyem gelişti, hem de konuşurken kendime güvenim geldi"
Gönderen Zafer - Şubat 2020

"George, derslerde İngilizce öğretirken son derece sabırlı, temiz ve açık konuşan biridir. Kendisi çeşitli konularda bilgili olduğu için benim ilgi ve çalışma alanıma giren konularda rahatlıkla İngilizce pratik yapabiliyoruz.Herkese tavsiye ederim."
Gönderen Mustafa - Ekim 2019


İletişim Formu

Ad ve Soyad:
E-Posta:
Telefon:
Mesajınız:
Bizden nasıl haberdar oldunuz:

 

Uzaktan İngilizce konuşma dersleri, Skype ile İngilizce pratik yapın, kendi evinizde İngilizce öğrenin, Kıbrıs'ta İngilizce öğretmeni, Kıbrıs'ta dil öğretmeni, Britanya İngilizcesi, İngiliz aksanı, Limasol, Pafos, Larnaka, Lefkoşa
Site by Turkish Interpreter